O nas

Przedsiębiorstwo I&M Centrum Ireneusz Maszota działa ma rynku od 2007r. Od czasu powstania firmy profesjonalnie realizujemy każdą inwestycję.

Przedsiębiorstwo I&M Centrum Ireneusz Maszota działa ma rynku od 2007r. Od czasu powstania firmy profesjonalnie realizujemy każdą inwestycję. Dzięki poświęceniu i fachowemu podejściu do pracy z łatwością jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza działalność jest ściśle związana z wdrażaniem projektów energetycznych. Specjalizujemy się w budowie stacji elektroenergetycznych, linii kablowych i napowietrznych niskiego i średniego napięcia oraz w ich modernizacji i remontach. Naszą dewizą jest profesjonalizm i terminowość.

Wykonujemy instalacje, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe, rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

Ofertę uzupełniają przeciski podziemne (kret), instalacje fotowoltaiczne, wynajem minikoparek oraz samochodów z HDS.

Stosujemy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości. Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oferujemy najwyższą jakość usług na rynku. Gwarantujemy wysoki standard usług, które są wykonywane na najwyższym poziomie dzięki wiedzy branżowej, wykształceniu, kwalifikacjom oraz wieloletniemu doświadczeniu, co z pewnością potwierdzą nasi Zleceniodawcy.

Zapraszamy do współpracy

Kontakt

IM Centrum Ireneusz Maszota

I&M CENTRUM Ireneusz Maszota ul. Kwiatowa 24 84-242 Luzino NIP 588-191-16-60 REGON 92568941 tel. 609-028-886 biuro@imcentrum.pl

+48 609-028-886

biuro@imcentrum.pl

Close Menu